درباره ما

داستانی که برکانت را آفرید

اسدی

 

 

سال ۸۶-۸۷ بود که “رامین اسدی” (موسس مجموعه برکانت) از “علی” صمیمی ترین دوستش شنید که یکی از دوستان علی از سایتی در اینترنت درامد کسب می کند و این آغاز جرقه آتشی بود که تا امروز همچنان پرفروغ و روشن است و همین جرقه باعث شد که او طی سال ها رکوردار فروش اینترنتی محصولاتی از قبیل: محصولات لاغری ، محصولات آرایشی ، دستبند پاوربالانس هدفون بیتس و … شود.

یکی از تجاری که از تامین کنندگان بزرگ شرکت های نفتی و پتروشیمی در ایران بود به آقای اسدی پروژه ای سپرد که در کمتر یکی دو ماه باعث افزایش تماس های تلفنی و فروش بیشتر آن شد و تنها عامل افزایش فروش این بود که سایت آن شرکت در اکثر کلمات پرجستجو  حوزه کاری اش در صفحه اول گوگل قرار گرفت.

درست همان زمان بود که ایده برکانت شکل گرفت . میخواستیم مجموعه ای داشته باشیم که رسالت آن بهینه سازی و رشد کسب و کار اینترنتی باشد و به کسب و کارهای سنتی کمک کنیم تا بخش آنلاین ، کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند و این ایده در مهر ماه ۹۷ شکل گرفت.

برکانت از مخفف کردن “بهینه سازی” و “رشد” “کسب و کار” “اینترنتی” ساخته شد و برکانت یعنی شبکه ای از آموزش ها و خدمات ی که به بهینه سازی و رشد کسب و کار های اینترنتی کمک میکند.

خدمات ما در برکانت

آموزش سئو، آموزش بازاریابی اینترنتی، آموزش طراحی سایت و آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی اولویت اول ما در برکانت است چرا که از این طریق به گروه های بیشتری میتوانید کمک کنیم بدون آنکه از رسالت خود دور شویم و یا افتی در کیفیت پروژه های مشتریان خود داشته باشیم
ما در برکانت معتقدیم که سئو سایت، امروز بهترین و بصرفه ترین و موثرترین روش بازاریابی اینترنتی است به همین دلیل ما به شما برای افزایش رتبه گوگل کمک می کنیم. تمام پروژه های سئو حرفه ای سایت در برکانت به صورت تضمین صفحه اول گوگل است .
سوشال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی سریعترین راه پیشرفت کسب و کار های نوپا هستند اگر می خواهید از این این ابزار برای افزایش فروش اینترنتی خود استفاده کنید کافی است با ما تماس بگیرید.

اگر شما هم قصد راه اندازی یا بهبود کسب و کار اینترنتی خود را دارید به وبسایت برکانت خوش آمدید . برای ارتباط با مجموعه برکانت می توانید از شماره تماس ها یا فرم تماس با ما  با ما در ارتباط باشید.

2014 حق نشر مطالب این سایت برای برکانت می باشد.